Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług - więcej:
Szukaj w bazie wyrobów (min. 2 znaki)
Pomiń łącza nawigacjiJOTKEL > Produkty

Produkty - szybkie linki do najpopularniejszych grup towarowych

 Grupa kat.Charakterystyka
Stoły warsztatowe HSS04 (2100 x 900 x 750)Rozwinięciem linii stołów HSS03 jest ich trzymodułowa wersja HSS04 Parametry eksploatacyjno-wytrzymałościowe wersji HSS04 są identyczne jak HSS03, różnica jest wyłącznie wymiarowa Stoły warsztatowe HSS04 trzymodułowe mają wymiary: 2100 x 900 x 740 mm ( szer. x wys. x głęb. ) Wyposażone mogą być w jedną, dwie lub trzy szafki w wielu kombinacjach Stoły warsztatowe serii HSS04 to doskonałe i uporządkowane miejsce pracy na hali produkcyjnej, w warsztacie, magazynie, na stanowisku kontrolnym itp. Nasze stoły zapewniają komfort pracy, dużą wytrzymałość i trwałość. Proszę zwrócić uwagę na blat z wielowarstwowej sklejki o grubości 45 mm i dopuszczalnym obciążeniu 1000 kg !
Wózki warsztatowe HWW04 (1430 x 1000 x 700)Nasze wózki warsztatowe HWW 04 to mobilne miejsce pracy, dające duży komfort użytkowania solidna konstrukcja wózków wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej gwarantuje wieloletnie użytkowanie oraz dużą wytrzymałość szuflady o dużej obciążalności do 70 kg, osadzone na prowadnicach kulkowych i zabezpieczone przed samoistnym wysunięciem, zamykane zamkiem cylindrycznym w systemie Master Key
Szafki warsztatowe HSW04 (614 x 1030 x 600)Szafki warsztatowe - komfort pracy, wieloletnie użytkowanie i dużą wytrzymałość gwarantują poprzez solidną i stabilną konstrukcję z wysokiej jakości blachy stalowej. Bezpieczne i uporządkowane przechowywanie narzędzi oraz innych przedmiotów. Szuflady na prowadnicach rolkowych o wytrzymałości do 70 kg. Górna powierzchnia szafek wyłożona gumą ryflowaną olejoodporną.
Metalowe szafy na komputer HSCSzafy komputerowe serii HSC01, HSC02, HSC03, HSC04 to znakomite rozwiązanie zapewniające bezpieczne użytkowanie sprzętu komputerowego wszędzie tam gdzie jest narażony na uszkodzenia. Nasze szafy na komputer od lat doskonale sprawdzają się na hali fabrycznej, warsztacie czy na stanowisku kontrolnym.
Szafy szkolne schowkowe skrytkowe o wysokości 1800 mmszafki schowkowe HSK02 o wysokości 1800 polecamy dla szkół i uczelni oraz zakładów pracy, jednostek administracyjnych, centrów handlowych, krytych pływalni, szatni itp posiadają certyfikat zgodności dla mebli wydany przez COBRABID-BBC Sp. z o.o. mogą mieć trzy różne szerokości modułu (300 mm, 350 mm, 400 mm), dwie głębokości (350 mm i 490 mm) każdy moduł może mieć od dwóch do czterech schowków. wpasowują się we wszystkie (nawet wąskie) korytarze, szatnie, wnęki i zakamarki drzwi szafek posiadają szczeliny wentylacyjne zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz szafek oraz przetłoczenie do etykiety czy numeru dodatkowa blokada zabezpiecza drzwi przed zbyt mocnym otwarciem, a co za tym idzie przed uszkodzeniem odbojniki zapewniają ciche zamykanie różne modele zamknięć od zamków z dwoma kluczami systemu Master Key, przez mocowania kłódek aż po mechaniczne i elktroniczne zamki szyfrowe możliwość otwacia wszystkich drzwiczek naraz za pomocą jednego klucza (dyrektorskiego)
Warianty podstawowe szaf ubraniowych BHP HSU02Szafy ubraniowe HSU 02 - znane też jako szafy bhp - to gwarancja funkcjonalności oraz estetyki w zakładach pracy, szkołach, klubach, basenach itp. – przydatne będą wszędzie, gdzie wymagane jest tymczasowe zabezpieczenie rzeczy osobistych, a ich stabilna konstrukcja zapewni wieloletnie użytkowanie i dużą wytrzymałość Szafy posiadają Certyfikat Zgodności wydany przez B.B. i C. COBRABID-BBC Sp. z o.o.
Sprzęt transportowy T-SystemProdukowany przez firmę "JotKEl" sprzęt transportowy T-SYSTEM odznacza się wysoką jakością wykonania, solidną i ergonomiczną konstrukcją oraz doskonałą funkcjonalnością przyczynia się do rozwiązywania problemów logistycznych w magazynach, halach produkcyjnych, sklepach, hurtowniach. W produkcji sprzętu transportowego mamy już 30-letnie doświadczenie.
Metalowe pojemniki na odpadyMetalowe pojemniki na odpady stanowią nowoczesne i estetyczne rozwiązanie do selektywnej zbiórki odpadów. Ułatwiają zbieranie i sortowanie odpadów w miejscach, gdzie wymagany jest porządek połączony z prostą obsługą. Otwory wrzutowe koszy w odpowiedniej kolorystyce.

Prawa autorskie JOTKEL Krotoszyn zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i wykorzystywanie zabronione. Copyright © JOTKEL 1996-2018

meble metalowe stoły warsztatowe, wózki warsztatowe, szafki szkolne, szafy ubraniowe, szafy metalowe, szafy skrytkowe, szafy socjalne, szafy bhp

Mapa Strony

JOTKEL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Krotoszynie, 63-700 Krotoszyn ul. Wiejska 43, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Poznaniu Nowe Miasto i Wilda Wydział IX Gospodarczy pod nr KRS 0000517804, NIP: 621-181-34-30 REGON: 302780961